Монобанк телефон і контакти тих підтримки

0
57

Монобанк телефон і контакти тих підтримки

Перший в Україні мобільний банк «Monobank» не має фізичних відділень. Але сприймати це як недолік не варто, адже завдяки розширеним функціям додатки iOS і Android всі операції і транзакції з рахунками можна виконувати не витрачаючи свій час на черги і походи в касу.

Телефони та чат служби підтримки

Одним з ключових переваг Monobank над конкурентами є жива служба підтримки. Засновник банку, Дмитро Дубілет, стверджує, що для зв’язку з клієнтами постійно працює до 100 чоловік, які в цілодобовому режимі готові відповісти на будь-які питання, пов’язані з обслуговуванням і вирішити існуючі проблеми. Зв’язок ведеться за допомогою 3-х каналів:

По телефону 0-800-205-205 з України безкоштовно або + 38-044-237-20-60 для підтримки за кордоном.

Через додатки для смартфона iOS і Android

Через живі чати в мережах Facebook Messenger, Viber і Telegram

Пункти видачі пластикових карт

Повністю уникнути контакту з клієнтом все ж не вдалося. Для отримання першої пластикової карти Вам доведеться пред’явити документи співробітнику служби доставки монобанк. Також отримати кредитну картку можна в пунктах видачі, число яких неухильно зростає по всій Україні. В основному їх розташовують в великих торгових центрах або мережі «Кредит Маркет».

Точки поповнення рахунку монобанк

через термінал

Також монобанк є д monobankочірньою організацією мережі терміналів iBox, які розташувалися по всій Україні. Вносити гроші через термінали самообслуговування на Ваш рахунок можна без комісії. Вони розташовані практично 50 гривен за регистрацию монобанк скрізь: супермаркети, зупинки, паркування, вулиці і т.п. місця. Поповнення також можна здійснити і через термінали Приватбанку та Ощадбанку, але в такому випадку з Вас буде утримана комісія в кілька відсотків від суми платежу.

через касу

Якщо Ви плануєте завести на рахунок велику суму, рекомендуємо скористатися Вам послугами каси. Партнерські відносини з «ТАСК» і «Universal» банком також дозволяють поповнити без комісії банківський рахунок карти монобанк. Внесення грошей на рахунок в цих установах здійснюється під 0%, тоді як зняття в банкоматах або касі вже йде під 0,5%.

Через інтернет банкінг

Щоб завести гроші на свій рахунок передбачено безліч опцій. Один з найбільш зручних варіантів – переклад з карти іншого банку на Ваш рахунок, реквізити якого Ви можете знайти в особистому кабінеті.

BÌNH LUẬN

Please enter your comment!
Please enter your name here

Website này sử dụng Akismet để hạn chế spam. Tìm hiểu bình luận của bạn được duyệt như thế nào.